ВИКЛИК ТРАВМАТОЛОГА ДОДОМУ (Тернопіль)

Досвідчений травматолог-ортопед проводить огляд, консультацію та УЗД суглобів та м’яких тканин у Вас вдома. Лікар виїздить додому в межах міста Тернопіль

Виклик по телефону:
(068) 774-96-61

(068) 774-96-61

Ціна консультації + УЗД на дому:
Тернопіль — 800 грн

Що робити, якщо травмувалася літня людина і терміново необхідно з’ясувати діагноз, вирішити питання тактики лікування: чи викликати швидку допомогу, чи вести на рентген, як транспортувати, як не погіршити стан?

Огляд травматолога вдома з УЗД значно підвищує інформативність обстеження. Вдома можна виявити перелом шийки стегна, переломи кінцівок, гематоми, розтяг зв’язок, рідину в суглобах (синовіт, гемартроз) і відразу зробити необхідні маніпуляції для полегшення стану.

У складних випадках, коли візит до лікувального закладу скрутний через тяжкість стану пацієнта, фахівець проводить консультацію з УЗД дослідженням вдома.

Коли виклик травматолога-ортопеда додому необхідний:

 • підозра на перелом кінцівок (шийки стегна, щиколоток)
 • забій
 • гематома
 • скупчення рідини в суглобах

Досвідчений лікар травматолог проведе огляд з УЗД дослідженням проблемної зони у хворого, надасть першу допомогу, допоможе з подальшою госпіталізацією у разі потреби.

 • зміна гіпсової пов’язки на «пластиковий гіпс» — скотч каст / скотч софт
 • корекція лікування
 • УЗД суглобів, м’яких тканин, кісток на дому
 • перев’язки вдома
 • складні перев’язки хірургічних ран
 • перев’язки пролежнів
 • перев’язки після операцій, трофічних виразок
 • стимуляція загоєння

Використовуємо найсучасніший УЗД апарат експерт-класу

Наше портативне ультразвукове обладнання дозволяє отримати візуалізацію УЗД дослідження найвищого рівня в домашніх умовах. Таку «картинку» можуть дати лише топові стаціонарні УЗД апарати, які є далеко не в кожній клініці.

Абрамович Евгений Александрович Оперирующий врач травматолог-ортопед, специалист ультразвуковой диагностики опорно-двигательного аппарата, специалист в области малоинвазивных методик оперативного лечения.

Абрамович Євген Олександрович
Оперуючий травматолог-ортопед

Лікування болю у суглобах, пов’язані з травмами, дегенеративними, віковими змінами. Ультразвукова діагностика (УЗД) суглобів, м’яких тканин. Оперативні методики лікування: Артроскопія колінного суглоба.

УЗД перелому — Визначення перелому без рентгену

Часто при огляді пацієнта вдома, в екстремальних умовах необхідно зорієнтуватися в тактиці діагностики та лікування, виключити гостру патологію. Звукова хвиля не може проникнути через кістку, як рентген, але за непрямими ознаками відбитого сигналу (за принципом ехолота) можна визначити деформацію, кутове зміщення, рухливість кісткових фрагментів, гематому навколо перелому.

Сравнения методик диагностики перелома

Найчастіше доводиться діагностувати перелом гомілок, променевої кістки, шийки стегна у літніх пацієнтів, коли утруднено транспортування хворого до лікувального закладу, а офіційної послуги в Україні «рентген вдома» немає. Огляд пацієнта з додатковим проведенням УЗД значно підвищує точність діагностики.

Телефонуйте з 8 до 20 без вихідних:

(068) 774-96-61

(068) 774-96-61

Вартість консультації травматолога-ортопеда + УЗД на дому в Тернополі — 800 грн